Najważniejsze informacje o naszych animatorkach

Ewa Popardowska-Ścira – animatorka 🙂

Z wykształcenia magister filologii polskiej z animacją kultury. Z zamiłowania animator czasu wolnego. Swoim opanowaniem i ogromnym umiejętnościom organizacji doskonale potrafi zorganizować naprawdę Fajną Zabawę.
Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała w czasie praktyk w szkole i instytucjach kultury oraz jako wolontariuszka przy organizacji m. in. Tarnowskich Historii Wędrującej Skarpety w Pałacu Młodzieży w Tarnowie, jako opiekun drużyny w Tarnowskiej Lidze Debatanckiej.
W wolnym czasie kolekcjonuje pocztówki oraz doskonali umiejętność posługiwania się Polskim Językiem Migowym.

Magdalena Dzierwa – animatorka 🙂

Ukończyła studia magisterskie z filologii polskiej z animacją kultury oraz studia podyplomowe z logopedii. Ukończenie kursu pedagogicznego pozwoliło jej zdobyć doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Aktywnie działa w OSP prowadząc  Młodzieżową Drużynę Ochotniczej Straży Pożarnej. Zajmuje się także konferansjerką w lokalnych wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Od 16 lat tańczy w Zespole Pieśni i Tańca “Echo Doliny”. Obecnie pracuje również jako Animator w Sali zabaw.
Z zamiłowania trenerka tańca towarzyskiego. W swoim pozytywnym zakręceniu na Fajną Zabawę, znajduje także czas na poszerzanie swoich umiejętności w zakresie Polskiego Języka Migowego.